Certyfikaty

ISO 9001 & ISO 14001

Dbamy o ciągłe podwyższanie jakości naszych usług i produktów, szczególną uwagę poświęcając obsłudze klienta. Dążymy do maksymalizacji funkcjonalności naszych produktów oraz udoskonalenia technologii produkcji, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i optymalizując czas realizacji zamówień.

Jakość to wartość, którą wprowadzamy na wszystkich obszarach działania firmy. Reflex Polska jest przedsiębiorstwem prowadzonym zgodnie z normą zarządzania jakością ISO 9001 oraz zarządzania środowiskowego ISO 14001.

ISO 9001
ISO 14001
Zdobyte wyróżnienia

Nagrody

Dzięki naszemu zaangażowaniu i wieloletniej pracy zostaliśmy wyróżnieni przez miesięcznik Forbes nagrodą ‘’Diamenty Forbesa” jak również przez Puls Biznesu w rankingu małych i średnich firm w Polsce “Gazele Biznesu”. Jesteśmy dumni i wdzięczni że nasze starania i jakość świadczonych usług wielokrotnie została doceniona w tych opiniotwórczych rankingach. Żywimy przekonanie iż wiele pracy przed nami ale z nadzieją patrzymy w przyszłość wyczekując dalszych sukcesów Reflex Polska.

Gazele Biznesu
Diamenty Forbsa
Opinie naszych klientów

Rekomendacje

Ponad 20 lat doświadczenia w branży nauczyło nas, jak wiele zależy od współpracy z klientem i od jakości oferowanych produktów. W Reflex Polska do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Proponujemy rozwiązania wysokiej klasy, zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Pieczołowicie skomponowany łańcuch dostaw i kontrola każdego etapu produkcji naszych produktów to gwarancja trwałości i niezawodności – tak potrzebnej w sytuacjach kryzysowych.

Wurth France - Ocena A