Skorzystaj z naszego projektanta toreb i wyślij nam swój projekt
Projektowanie Torby

personalizowane torby na zestawy bezpieczeństwa drogowego

Dysponujemy własną szwalnią oraz wycinarką elektryczną, która umożliwia szybkie i dokładne krojenie skomplikowanych kształtów. Pieczołowicie dobieramy każdy element torby i czuwamy nad jakością każdego etapu produkcji. Personalizujemy również wnętrze torby. Oferujemy rozwiązania szyte na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Rozwiązania takie jak rzepy, przegródki, uchwyty uporządkują dowolne przedmioty, także te dostarczone przez klienta.

Torba mieszcząca wszystkie akcesoria bezpieczeństwa drogowego:

WYBÓR MATERIAŁu

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości serie personalizowanych toreb i pokrowców w różnych wymiarach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nasze materiały, które importujemy z Tajwanu, spełniają wszystkie normy REACH:

Sprawdzone techniki druku – sitodruk, druk termotransferowy oraz gorący stempel – gwarantują precyzyjne odwzorowanie logo lub innej grafiki dostarczonej przez klienta. Co więcej dzięki profesjonalnym maszynom, wykonane nadruki są trwałe i jakościowe.

POznaj nasze metody nadruków

Sitodruk

Wykonujemy personalizację toreb metodą sitodruku, zapewniając:

Przygotowanie formy drukowej polega na wykonaniu szablonu, czyli zakryciu miejsc nie drukujących – zablokowaniu otworków siatki sitodrukowej. Istnieje na to wiele sposobów, a wybór jednego z nich zależy od rodzaju farby, sita, wysokości nakładu i oczekiwanych efektów.

Druk termotransferowy

Personalizacja toreb metodą druku termotransferowego:

Wykorzystujemy papier lub folię transferową, na które nanosimy nadruk i pokrywamy go klejem uaktywniajacym się w tunelu grzewczym. Po rozgrzaniu nadruk przenosimy na docelowe podłoże, wykorzystując profesjonalną prasę transferową zapewniającą odpowiednie ciśnienie i temperaturę.

Gorący Stempel

Dzięki elastyczności zastosowań na różnych materiałach, gorący stempel jest efektywniejszy niż inne metody tłoczenia na gorąco. Jest to metoda bardzo bezpieczna dla środowiska ze względu na brak emisji szkodliwych oparów do atmosfery. Takie zdobienia nie ulegają wpływom promieniowania UV przez co mimo tego że materiał często traci kolor, nadrukowany symbol nie ulega zmianom.

Szukasz indywidualnego rozwiązania?