Skorzystaj z naszego projektanta toreb i wyślij nam swój projekt
Projektowanie Torby

personalizowane torby na zestawy bezpieczeństwa drogowego

Torba mieszcząca wszystkie akcesoria bezpieczeństwa drogowego:

to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu konieczny sprzęt będzie pod ręką w razie awarii.

WYBÓR MATERIAŁu

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości serie personalizowanych toreb i pokrowców w różnych wymiarach, wykonane z wysokiej jakości materiałów:

Dysponujemy własną szwalnią oraz wycinarką elektryczną, która umożliwia szybkie i dokładne krojenie skomplikowanych kształtów. Pieczołowicie dobieramy każdy element torby i czuwamy nad jakością każdego etapu produkcji. Sprawdzone techniki druku – sitodruk oraz druk termotransferowy – gwarantują precyzyjne odwzorowanie logo lub innej grafiki dostarczonej przez klienta.

Personalizujemy również wnętrze torby. Oferujemy rozwiązania szyte na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Rozwiązania takie jak rzepy, przegródki, uchwyty uporządkują dowolne przedmioty, także te dostarczone przez klienta.

POznaj nasze metody nadruków

Sitodruk

Wykonujemy personalizację toreb metodą sitodruku, zapewniając:

Przygotowanie formy drukowej polega na wykonaniu szablonu, czyli zakryciu miejsc nie drukujących – zablokowaniu otworków siatki sitodrukowej. Istnieje na to wiele sposobów, a wybór jednego z nich zależy od rodzaju farby, sita, wysokości nakładu i oczekiwanych efektów.

Druk termotransferowy

Personalizacja toreb metodą druku termotransferowego:

Wykorzystujemy papier lub folię transferową, na które nanosimy nadruk i pokrywamy go klejem uaktywniajacym się w tunelu grzewczym. Po rozgrzaniu nadruk przenosimy na docelowe podłoże, wykorzystując profesjonalną prasę transferową zapewniającą odpowiednie ciśnienie i temperaturę.

Szukasz indywidualnego rozwiązania?